Кошик
68 відгуків
Новинка в ассортименте СПОЙЛЕРА на автоперейти
+380982241433
+380982241433
+380982241433
+380992041029
Интернет-магазин авто тюнинга и авто аксессуаров DenzCar т-0992041029, т-0982241433.
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Вітровики HONDA

Вітровики (дефлектори вікон) ― пластикові накладки, які кріпляться до дверної рами бічних вікон автомобіля. Дефлектори вікон надають стильний вигляд автомобілю, забезпечують м'яку вентиляцію салону автомобіля без протягів, але і захищають бічні скла і салон від бруду, води, пилу і піску які заносяться вітром в автомобіль, також прибирають шум при їзді з відкритим вікном. 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Комплект бокових дефлекторів – ветровиков для автомобіля. Бічні дефлектори DenzCar, виготовлені з якісного пластика на території Росії і України. Установка дефлекторів бічних вікон ― ветровиков на двері автомобіля  дуже проста і не вимагає застосування інструментів. За приємною ціною зазначеної на нашому сайті DenzCar доставимо бічні дефлектори для вікон дверей автомобіля  в будь місто України.

Що представляють собою вітровики – дефлектори вікон.

Вітровики на вікна виглядають як вигнуті за формою вікон автомобіля  гладкі тонкі пластикові планки. Кожна планка – це дефлектор для одного вікна. Виглядають вітровики-дефлектори після установки над вікнами  як козирки для скла, а так само дверей, закріплені над склом автомобіля. Дефлектори бокових вікон для автомобіля по праву можна вважати найкориснішим автоаксессуаром зовнішнього тюнінгу.

Які функції виконують бічні козирки – вітровики автомобіля

Встановлені на вікна, двері автомобіля козирки зменшують запотівання стекол, перешкоджають нагріванню салону автомобіля у спеку. Вітровики на вікна значно покращують вентиляцію повітря. Дефлектори вікон іменують ще як дощовики для вікон автомобіля, так як бічні дефлектори перешкоджають попаданню води в салон автомобіля під час провітрювання в дощову і снігову погоду. Вітровики на вікна так само впораються з функцією витяжки. З точки зору тюнінгу автомобіль автомобіля з дефлекторами на вікнах виглядає більш цікавим, виділяючись серед інших машин.

Як встановити вітровики – дефлектори шибок автомобіля

Дефлектори на скло вікон автомобіля різних виробників встановлюються по-різному: або під гумку вікна, або на спецскотч. Но в целом установка оконных ветровиков на двери автомобиля достаточно проста. Основное правило для хорошей установки боковых дефлекторов окон ― ветровики должны быть модельными, изготовленными на конкретную модель.

Вы можете узнать больше про ветровики  на сайте інтернет-магазину DenzCar.