Кошик
68 відгуків
Новинка в ассортименте СПОЙЛЕРА на автоперейти
+380982241433
+380982241433
+380982241433
+380992041029
Интернет-магазин авто тюнинга и авто аксессуаров DenzCar т-0992041029, т-0982241433.
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Дефлектор капоту, мухобойка TOYOTA

Дефлектор капоту, мухобійка служить захистом для лобового скла та капоту автомобіля. Ця деталь призначена для того, щоб захистити автомобіль від фізичних та естетичних пошкоджень: вона може забезпечити перенаправлення потоку повітря, що сприяє значному зменшенню забруднення авто. Тобто мухобойка на капот (її ще називають дефлектором капоту) – це така тонка пластина, яку встановлюють на капот, для того, щоб вона вловлювала комах, пил і бруд, що летять назустріч автомобілю. Особливо важливо встановити мухобійку, якщо ви дуже часто на своїй машині їздите на неасфальтированных, гравійних дорогах.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

 

Процедура установки мухобойки.

У цілому, встановити мухобійку фахівець зможе хвилин за 10. Але якщо ви робите це самостійно і вперше, то вам, звичайно, потрібно більше часу.

Першим ділом приготуйте всі необхідні інструменти, саму мухобійку, а також підготуйте для проведення процедури сам автомобіль: вимийте і висушіть капот авто, зніміть решітку радіатора. Дефлектор прикладіть до відкритого капоту до місць настановних отворів. Обезжирьте ті місця на капоті, куди кріпиться мухобойка, наклейте на ці місця захисну клейку стрічку, щоб вона покрила зовнішню і заходила на внутрішню частину капота.

Захисні амортизатори, до речі, також необхідно встановлювати на знежирену поверхню. Послабте зафіксовані гвинти на дефлекторі з допомогою викрутки так, щоб виріб можна було встановити на кромку капота. Мухобійка надівається на кромку капота так, щоб кріплення щільно прилягали до цієї самої кромки. Латексні накладки повинні опинитися між капотом і спойлером. Вирівняйте дефлектор по центру.

Далі вам слід переконатися, що дефлектор щільно увійшов в кронштейни. Тільки якщо це так, можна затягнути всі кріпильні гвинти. Якщо ви кріпили і встановлювали дефлектор лише гачками, то зараз вже можна зафіксувати і встановити скоби саморізами, які вкручують в гачок.

Хоча багато в чому монтаж мухобойки на капот буде залежати від того, який тип кріплення даної деталі передбачений виробниками. Причому монтаж мухобойки може трохи відрізнятися в залежності від того, який тип автомобіля вона встановлюється.